O firmie

Tworzymy zespół ludzi którzy od niemal 20 lat nieprzerwanie zajmują się wdrażaniem systemów informatycznych oraz oprogramowania ERP dla biznesu. Naszymi klientami są firmy i przedsiębiorstwa działające w różnych branżach.

Praktycznie od początku powstania systemu enova365 postanowiliśmy postawić na współpracę z jego twórcą firmą Soneta Sp. z o.o. jako, że ich wizja oprogramowania enova 365 była zbieżna z naszą oraz z oczekiwaniami klientów. Nowoczesny i elastyczny system ERP daje nieograniczone możliwości personalizacji, rozbudowy oraz dostosowania do potrzeb klienta.

Wieloletnie doświadczenie z oprogramowaniem ERP pozwala nam na tworzenie niestandardowych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych dostosowanych do specyfiki firmy których głównym celem jest usprawnienie jej funkcjonowania i satysfakcja klienta czego dowodem są otrzymane referencje.
Nie ograniczamy się jedynie do implementacji standardowych funkcjonalności systemu ale dzięki wiedzy i doświadczeniu programistów zapewniamy jego rozbudowę, integrację i funkcjonalność która zwiększa wydajność i funkcjonalność firmy.

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i dostosowanie systemu do własnych wymagań a po zakończonym wdrożeniu zapewniamy kompleksową pomoc oraz pełną opiekę serwisową oprogramowania.